dandorfman (dandorfman) wrote,
dandorfman
dandorfman

Не ожидал!


Ответ одного из приглашенных меня очень тронул. Я, честно говоря, не ожидал столь благожелательной реакции от моего бывшего френда.
Такая реакция внушает надежду на будущее. И не на мрачное будущее.
Так как это важно для меня, выношу наш диалог в отдельную запись и ставлю те песни, которые он вспомнил в своих комментариях.


Кстати, о песнях, я Вас пригласил участвовать во флешмобе.
Вот здесь:
http://dandorfman.livejournal.com/583061.html
Украинские песни, это вершина творчества украинского народа, по-моему.
Мне интересно, какие из них Вы выберете.
Надо выбрать 8 любимых песен и поставить их к себе в ЖЖ. Можно просто их названия.
Думаю, что читатели разберутся и без YouTube-a.

Дякую за запрошення, Дан, і взагалі, за теплі слова. На жаль, поки що не можу приняти участь у флешмобі через проблеми з мобільною версією в ЖЖ, я навіть прокоментувати в вашому стилі журналу не можу, а щоб зробити повноцінний пост з відео навіть мови не йде. Звісно, можна було б і без кліпів, але я давно вже помітив, що пісня розкривається у всій красі лише завдяки майстеності певного виконавця. Буває, все життя знаєш ту пісню, сам сотні разів її наспівував, а тут вийде якась нікому невідома дівчина чи хлопець (в тому ж "Голосі" таке часто трапляється), заспіває її і раптом розумієш, що лише зараз зрозумів, про що там йшла мова. Скажімо, ті ж "Соколи". Хто зна, скільки разів чув її в різних виконаннях, але звернув на неї увагу лише тоді, коли десь рік тому почув її виконання у вашому блозі, тепер вона теж одна з моїх улюблених народних. Або та ж "Плине кача" у виконанні "Пікардійської терції". Зрозуміло, що її популярність в першу чергу пов'язана з політичними подіями, але, між тим, заспівали хлопці геніально. І все таки найчастіше я слухаю те, що прийнято називати "русский рок"- "Nаutіlus", "Сплин", "Ночные снайперы" i, окремо Сурганову, з якою я познайомився теж завдяки вам, пам'ятаєте ви колись давали її пісню на вірші Бродського "Неужели не я".

Спасибо за такой подробный, а главное, доброжелательный ответ.
Честно говоря, я сейчас в ЖЖ натыкаюсь только на таких украинских националистов, которые неумело грубят и несут однообразную чушь про вату, калорадов и путин-хуйло.
Они вообще не способны на диалог и адекватную реакцию. Вы, один из немногих вменяемых националистов, которые мне попадаются в виртуальном пространстве.
По-моему, у Украины есть будущее только благодаря таким людям как Вы, а не тем, которые повторяют кричалки про вату, калорадов и прочую чушь.
Ну и технический вопрос. Могу ли я этот текст забрать к себе в ЖЖ, я его поставлю в основной записи про флешмоб с пометкой update и некоторые из песен, которые Вы вспомнили, снова напомню, поставив видеоролики с этими песнями.

Та я ліберал... Я не проти, звісно. Ставте, якщо вважаєте це доречним в своєму пості. Якщо вже пішла така малина, то знайдіть будь ласка і "Лети моя душа...", Ночных снайперов.


Пливе кача.


Видео - страшное. Но в одном из последних кадров слов - МИР!


"Неужели не я". Светлана Сурганова. Стихи И.Бродского.


"Лети моя душа". Диана Арбенина.


Снова "Гей, Соколы", но на этот раз "Пикардийская терция", именно ее вспомнил мой бывший френд.


Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 28 comments

Recent Posts from This Journal