dandorfman (dandorfman) wrote,
dandorfman
dandorfman

Зеленский все-таки ближе к герою своего сериала ГолобородькоВ Україні cтрaшнa пaнiкa після нiчнoгo дoлeнoснoгo рiшeння Зеленського


Після того як Президент підписав Закон про конфіскацію майна депутатів, суддею, прокурорів і чиновників в Україні почалася страшна паніка.

Чиновники, прокурори, судді, які залишилися у спадок від режиму Порошенко почали волати про те, що жити в країні стало неможливо, при цьому маючи замки, хороми, мільйони під подушкою, елітні автомобілі і яхти.
Члени режиму Порошенко почали біситься в конвульсіях від Президента України Зеленського і його рішень.
Від сьогоднішнього дня кожен суддя, прокурор, поліцейський, слідчий, чиновник, депутат, податківець і будь-який державний службовець став відкритим перед суспільством.
В Україні почалася справжнісіньке полювання на корупціонерів, які дуже солодко жили під час кровопролиття і правління відмороженого олігарха Порошенко.
Експерти відзначають, що за 5-6 років до державного бюджету України може бути повернуто мільярди доларів вкрадених у держави.
Від цього члени режиму Порошенко впали в істерику. Щоб не робив Зеленський вони його будуть критикувати. Зеленський для них ворог, який забрав у них годівницю і державний бюджет.

І в страшному сні мародери часів Порошенко уявити не могли, що все вкрадене доведеться повернути державі.
Вистава розпочалася! Зеленський почав діяти жорстко і безкомпромісно … Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 8 comments